سیاست حفظ حریم‌خصوصی (Privacy policy) 

 

تمامی عملیات پرداخت و تراکنش‌ها توسط درگاه‌های له پرداخت ملت و زرین پال صورت می‌پذیرد و اصالت درگاه‌های بانکی و حفاظت از اطلاعات شما از جانب بانک‌های نام‌برده تضمین می‌گردد و نماد اعتماد الکترونیکی جهت اطمینان در پرداخت ها ، در انتهای سایت ما قابل مشاهده می باشد .

 

چگونه از اطلاعات شما محافظت می‌شود؟

 

اطلاعات اخذ شده از شما در زمان ثبت نام و ثبت سفارش تماما به صورت محرمانه و امن توسط پروتکل های امنیتی سرور و هاست ما نگهداری می شود و تعداد و نوع سفارشات شما از جمله این اطلاعات می باشد و راهکارهایی را برای رعایت حریم شخصی و  حفظ امنیت و عدم نشر اطلاعات شما برگزیده‌ایم.

با وجود این‌که امنیت را به صورت نسبی تعریف می‌کنند، در طراحی پلتفرم سفارشان بالاترین سطوح امنیتی سخت‌افزاری و نرم‌افزاری درنظر گرفته شده‌است و مجموعه مهندسین فنی تیم MR2APP  مسئولیت امنیت و عدم افشای اطلاعات شما را بر عهده دارند ودر زمان پردازش فایل، قیمت‌گذاری و انجام سفارشات، تمامی فایل‌ها بر روی سرورهای ایمن ما ذخیره و توسط فایروال‌های مستحکم محافظت خواهند شد.

همچنین پس از انجام و تحویل سفارشات نیزاطلاعات شخصی شما نیز به صورت رمزنگاری‌شده در بستر امن HTTPS به وب‌سایت ما منتقل و برای تعاملات بعدی نگهداری خواهند شد.

 

چه استفاده ای از فایل‌ها و اطلاعات شما خواهد شد؟

چه از نظر قانونی چه از نظر اخلاقی ما موظف به صیانت از اطلاعات و پرونده‌های شما هستیم. تمامی اطلاعات سفارشات شما به صورت ایمن در مجموعه سفارشان نگهداری شده و به هیچ وجه در جهت سو استفاده در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد گرفت .

اطلاعات شخصی شما نیز صرفا جهت تعاملات بعدی به صورت کدگذاری‌شده نگهداری می‌شوند تا در سفارشات و مراجعات آینده بتوانید به راحتی وارد سامانه شوید و سفارش خود را ثبت نمایید.

ما هم از اسپم متنفریم و ایمیل‌ها و پیام‌های تبلیغاتی را برای کاربرانمان ارسال نخواهیم کرد.

 

چه کسانی به اطلاعات شما دسترسی دارند؟

سفارشات شما پس از تایید کارشناسان ما در اختیار مسئول فنی شرکت های تولید کننده و تامین کننده در جهت ارسال بار قرار خواهد گرفت که تعهدنامه عدم افشای اطلاعات را پر کرده‌باشد. کلیه همکاران ما پیش از شروع همکاری موظفند این تعهدنامه را تکمیل و ارسال نمایند. (

همچنین کلیه کارمندان موظفند نهایت تلاش خود را برای حفظ حریم خصوصی و امنیت اطلاعات مشتریان به‌کارگیرند. محرمانگی و قرارندادن این اطلاعات در اختیار دیگران یکی از شروط اولیه همکاری ما با ایشان است.

تمامی اطلاعات شخصی شما نزد ما محفوظ خواهد ماند و در اختیار افراد یا سازمان‌های دیگری قرار نخواهد گرفت. بدیهی است که مراجع قانونی با ارائه حکم دادگاه قادرند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.

 

به طور کلی ما موظفیم از اطلاعات مشتریان اعم از اسرار پژوهشی، حقوقی، مشخصات شخصی، فایل‌ها و … حفاظت و حراست نماییم. تمامی حقوق مادی و معنوی سفارشات انجام شده توسط ما متعلق به کاربران و کارفرمایان خواهد بود.

تیم سفارشان دارای نماد اعتماد الکترونیکی دوستاره از وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین نشان ملی ثبت رسانه‌های دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده و زیر نظر پارک علم و فناوری قزوین به عنوان یکی از واحد های فناوری فعالیت می کند.